• Wedstrijdverslagen seizoen 2010-2011

  Met dank aan de vertrekkende doelman Patrick Sombroek is Marken afgelopen zaterdag niet met een enorm pak slaag huiswaards gekeerd. De nederlaag bleef beperkt too 3-1. Danzkij deze nederlaag eindigt Marken precies op de plek die recht geeft op nog een jaar eerste klasse: de tiende plaats.Ondanks de [...]

  Lees meer

  SV Marken heeft de laatste thuiswedstrijd van dit seizoen met 0-1 verloren van kampioen DOVO. Er had wel een puntje ingezeten, maar alle acteurs leken deze wedstrijd meer als midzomeravond wedstrijd te beschouwen. Halverwege staat het 0-1 voor DOVO. En dat is ook één van de weinige dingen die over[...]

  Lees meer

  Goed nieuws vanmiddag uit Breukelen. Ondanks dat FC Breukelen heel lang 1-0 voor stond heeft VVZ '49 in het laatste deel van de wedstrijd tegen gescoord. Door dit punten verlies is Marken niet meer te achterhalen en heeft het doel voor dit seizoen bereikt: handhaven in de 1e klasse Uitslagen maandag[...]

  Lees meer

  Marken "pakt" Ajax!

  3 jan 2016

  Net als op ons mooie eiland heeft SV Marken de uitwedstrijd met 2-3 gewonnen. Na een zeer spannend slot speelden de mannen van Edwin Keizer zich zo goed als veilig. Nog één puntje hebben we nodig of Breukelen moet maandag al punten laten liggen tegen VVZ '49. Het was een beetje een rare zaterdag. [...]

  Lees meer

  De Marken supporters hebben een heel wat leukere wedstrijd gezien dan dat ze de afgelopen weken voorgeschoteld hebben gekregen. Het werd uiteindelijk 0-0 tegen CSW, maar een 0-0 wedstrijd was het zeker niet. Geinoord kan ons inmiddels niet meer achterhalen, dus de enige 'bedreiging' is nog FC [...]

  Lees meer

  1 van pagina 8