• Groen is Gras

  Beste voetbalvrienden en vriendinnen, De voorbereidingen voor alweer het 32e Groen = Gras voetbaltoernooi zijn begonnen. Op Hemelvaartsdag, donderdag 09 mei 2024, is het weer zo ver. Ook dit jaar willen we er weer een spektakel van maken en jullie daarom graag uitnodigen deel te nemen [...]

  Lees meer

  Uitslag Groen=Gras Toernooi 2023

  Op donderdag 18 mei 2023 is het eenendertigste Groen = Gras Toernooi gespeeld. Ook deze editie kan de boeken in als een succesvol verlopen evenement. Prima voetbalweer en later ook uitstekende derde helft weer gaven al voldoende ingrediënten hiervoor. De wedstrijden waren in de regel sportief, met [...]

  Lees meer

  Komende donderdag, 18 mei 2023, wordt het eenendertigste Groen = Gras Toernooi gespeeld. Het programma is via onderstaande knop te downloaden. Let wel, dit programma is onder voorbehoud van veranderingen als gevolg van afmeldingen etc!   Groen = Gras Commissie

  Lees meer

  1 van pagina 6