• Groen is Gras

  Op 9 mei 2024 werd het 32e Groen = Gras Toernooi gespeeld. Onder ideale omstandigheden konden de aanwezigen genieten van voetbaltechnische hoofdstandjes, hilarische missers, flipperkastdoelpunten, verrassingen en nog veel meer. Aan het eind van de rit is de eindstand opgesteld, welke is bepaald aan [...]

  Lees meer

  Groen=Gras Toernooi zonnig verlopen

  Onder werkelijk geweldige omstandigheden is op Hemelvaartsdag 9 mei 2024 het 32e Groen=Grastoernooi gespeeld. De weergoden waren ons deze editie echt heel goed gestemd, de bloemen gaan wat dat betreft naar Helios! Het toernooi zelf was zeer sportief, zonder wanklanken of zware blessures, toch altijd[...]

  Lees meer

  Komende donderdag, Hemelvaartsdag 9 mei 2024, wordt het Groen = Gras Toernooi weer gespeeld. Het lijkt weer mooi weer te worden als we het KNMI moeten geloven (en waarom zouden we dat niet doen?), dus dat zit alvast goed. Laten we hopen op een mooi, sportief toernooi. Het programma met speelplan, [...]

  Lees meer

  1 van pagina 7