• Groen is Gras

  Onder bijna perfecte weersomstandigheden en sfeer is 30 mei 2019 het 29e Groen = Gras Toernooi gespeeld.   Onderstaand de uitslag: Dames: VVM FC Sh!tdoei FC Taldygorghan Jeugd van Tegenwoordig Dronken Droppies SMJ Dames Save the best for last Heren: Nog nooit verloren [...]

  Lees meer

  Op zaterdag 18 mei is de loting voor het 29e Groen = Gras Toernooi geweest, wat ook via de Facebookpagina van SV Marken live te volgen was. Het Groen=Gras Toernooi wordt traditioneel op Hemelvaartsdag gespeeld, dit jaar dus op donderdag 30 mei 2019, op de velden van SV Marken. Het programma met[...]

  Lees meer

  Beste voetbalvrienden en vriendinnen, De voorbereidingen voor het 29e Groen = Gras voetbaltoernooi zijn begonnen.  Op Hemelvaartsdag, donderdag 30 mei 2019 is het weer zo ver.    Ook dit jaar willen we er weer een spektakel van maken en jullie daarom graag uitnodigen deel te [...]

  Lees meer

  1 van pagina 3