• Groen is Gras

  Zoals zo veel evenementen de komende tijd is ook het jaarlijkse Groen = Gras Toernooi 2020 afgelast vanwege het Coronavirus en de hieraan gekoppelde restricties die zijn opgelegd door de regering en het RIVM.  Normaal gesproken zal in 2021 de dertigste editie worden gespeeld op Hemelvaartsdag, [...]

  Lees meer

  Onder bijna perfecte weersomstandigheden en sfeer is 30 mei 2019 het 29e Groen = Gras Toernooi gespeeld.   Onderstaand de uitslag: Dames: VVM FC Sh!tdoei FC Taldygorghan Jeugd van Tegenwoordig Dronken Droppies SMJ Dames Save the best for last Heren: Nog nooit verloren [...]

  Lees meer

  Op zaterdag 18 mei is de loting voor het 29e Groen = Gras Toernooi geweest, wat ook via de Facebookpagina van SV Marken live te volgen was. Het Groen=Gras Toernooi wordt traditioneel op Hemelvaartsdag gespeeld, dit jaar dus op donderdag 30 mei 2019, op de velden van SV Marken. Het programma met[...]

  Lees meer

  1 van pagina 3