• Groen is Gras

  Onder ideale omstandigheden is op Hemelvaartsdag 26 mei 2022 het dertigste Groen = Gras Toernooi gespeeld. Het was niet te warm maar er is geen druppel regen gevallen, dus perfecte omstandigheden om te voetballen. Zonder te overdrijven kunnen we stellen dat het een groot succes is geworden: soms [...]

  Lees meer

  Het programma voor het Groen = Gras Toernooi 2022 is gereed en vanaf heden te downloaden. Dit kan door op de knop in dit arikel te klikken, waardoor je direct naar het programma gaat. Let wel, er kunnen nog aanpassingen worden doorgevoerd mochten er teams onverhoopt niet mee kunnen doen.  Het [...]

  Lees meer

  Loting Groen = Gras Toernooi 2022

  Op donderdag 26 mei 2022 zal, na twee jaar oponthoud vanwege de Covid-19 pandemie, het dertigste Groen = Gras Toernooi gespeeld worden. Inmiddels is de loting verricht, deze is hieronder weergegeven. Gepoogd wordt om het programma met onder meer het wedstrijdschema eind deze week gereed te hebben. [...]

  Lees meer

  1 van pagina 4