• Groen is Gras

  Beste voetbalvrienden en vriendinnen,   De voorbereidingen voor het 31e Groen = Gras voetbaltoernooi zijn begonnen. Op Hemelvaartsdag, donderdag 18 mei 2023, is het weer zo ver. Ook dit jaar willen we er weer een spektakel van maken en jullie daarom graag uitnodigen deel te nemen aan dit [...]

  Lees meer

  Onder ideale omstandigheden is op Hemelvaartsdag 26 mei 2022 het dertigste Groen = Gras Toernooi gespeeld. Het was niet te warm maar er is geen druppel regen gevallen, dus perfecte omstandigheden om te voetballen. Zonder te overdrijven kunnen we stellen dat het een groot succes is geworden: soms [...]

  Lees meer

  Het programma voor het Groen = Gras Toernooi 2022 is gereed en vanaf heden te downloaden. Dit kan door op de knop in dit arikel te klikken, waardoor je direct naar het programma gaat. Let wel, er kunnen nog aanpassingen worden doorgevoerd mochten er teams onverhoopt niet mee kunnen doen.  Het [...]

  Lees meer

  1 van pagina 5