• Groen is Gras

  Uitslag Groen=Gras Toernooi 2023

  Op donderdag 18 mei 2023 is het eenendertigste Groen = Gras Toernooi gespeeld. Ook deze editie kan de boeken in als een succesvol verlopen evenement. Prima voetbalweer en later ook uitstekende derde helft weer gaven al voldoende ingrediƫnten hiervoor. De wedstrijden waren in de regel sportief, met [...]

  Lees meer

  Komende donderdag, 18 mei 2023, wordt het eenendertigste Groen = Gras Toernooi gespeeld. Het programma is via onderstaande knop te downloaden. Let wel, dit programma is onder voorbehoud van veranderingen als gevolg van afmeldingen etc!   Groen = Gras Commissie

  Lees meer

  Op Hemelvaartsdag, donderdag 18 mei 2023, vindt het eenendertigste Groen = Gras Toernooi plaats op de velden van SV Marken. Afgelopen week is de loting verricht. Aan het definitieve programma wordt inmiddels hard gewerkt en het programma zal in de week van 18 mei op deze site gepubliceerd worden. [...]

  Lees meer

  1 van pagina 6