• Wedstrijdverslagen seizoen 2009-2010

  Marken heeft ZOB van Chris Abels met maar liefst 8-0 naar huis gestuurd. Opvallend was dat alle goals in de laatste tien minuten van de eerste (4) en tweede helft (4) vielen. De druk voor SV Marken was verdwenen, want na vorige week mogen we ons weer eerste klasser noemen. En dat was toch wel lekker[...]

  Lees meer

  Op tweede Paasdag had het al kunnen gebeuren. Een week later lukte het niet tegen HBOK en ook vorige week ging het mis tegen HBOK. Ondanks dat SV Marken tegen FC Castricum voor de vijfde keer op rij niet tot winst kwam werd de promotie naar de 1e klasse wel eindelijk afgedwongen. De belangrijke [...]

  Lees meer

  Marken heeft in HBOK aangetoond recht te hebben op de promotie naar de eerste klasse. Na opnieuw een 1-1 gelijkspel is het team van Edwin Keizer er echter nog niet. Er is nog één puntje nodig... Na de matige resultaten van de laatste weken en een lijstje afwezigen gingen we toch met een beetje [...]

  Lees meer

  Marken herpakt zich

  3 jan 2016

  Ondanks een snelle 0-1 achterstand via de doelgerichte spits Dennis Kaars heeft Marken een belangrijk punt uit het vuur gespleept. Tien minuten voor tijd scoorde de ingevallen Michiel Appel de 1-1. De supporters van SV Marken kregen in de eerste vijftien minuten van de wedstrijd meer van het team, [...]

  Lees meer

  Het had weinig gescheeld of Marken had met lege handen richting huis gemoeten. Nummer laatst Monnickendam kreeg de beste kansen, maar wist er maar één te benutten. Doordat Marken in een slotoffensief toch nog de bal achter de doelman wist te krijgen werd het nog een puntje: 1-1. Met een complete [...]

  Lees meer

  1 van pagina 6