• Wedstrijdverslagen seizoen 2002-2003

  Met de rust gaf iedereen geen stuiver meer voor de kansen van Marken om een P/D wedstrijd te ontlopen. We keken toen namelijk tegen een kansloze 3-0 achterstand aan tegen Rijnsburgse Boys. Maar wat er na de rust gebeurde overtreft alle stoute gedachten. Het toch wel gehavende Marken, gebroeders [...]

  Lees meer

  Het zou het perfecte scenario voor sv Marken zijn: zelf winnen van Katwijk, Volendam en Kozakken Boys beiden niet winnen en Scheveningen ook nog eens verliezen. Na alle 'pech' die we dit seizoen hebben gehad gebeurde dit ook nog! Bollenclubs bedankt!!! De wedstrijd van vorige week zat nog vrij vers [...]

  Lees meer

  Bar en bar slecht zo kun je het spel van sv Marken kort verwoorden. Op zich is dat geen ramp, maar als de spelers dan ook nog eens met een slechte instelling het veld op gaan.... Om niemand te kort te doen of anderen te erg af te kraken zal ik me dit keer beperken tot de karakteristieken van de [...]

  Lees meer

  Na het kampioenschap van sv Marken 5 en de onverwachte periodetitel van het derde kon het eerste het succes compleet maken. Maar voor de zoveelste keer kregen de spelers het voor elkaar om in blessuretijd de overwinning te verspelen. Als dit nu al zo'n zeven keer gebeurt kan je niet meer van pech [...]

  Lees meer

  Een paar maanden geleden gingen we de winterstop in met de constatering dat de strijd tegen degradatie tussen de volgende zes teams zou gaan: Katwijk, Capelle, sv Marken, Scheveningen, Kozakken Boys en Volendam. Na een prima serie was Katwijk de eerste die zich uit dat rijtje vandaan werkte. En [...]

  Lees meer

  1 van pagina 8