• Wedstrijdverslagen seizoen 2004-2005

  Door een 2-4 nederlaag tegen DOVO is SV Marken gedegradeerd naar de eerste klasse. En dat terwijl Lisse, zoals beloofd, won van Barendrecht. Wat er met de spelers aan de hand was kunnen ze alleen zelf zeggen, maar duidelijk was dat ze zeker in de eerste helft niet lieten zien waar ze toe in staat [...]

  Lees meer

  Door een 3-0 nederlaag heeft SV Marken zich aardig in de nesten gewerkt. Omdat Barendrecht met de zelfde cijfers in Amsterdam van Ajax won heeft Marken het lot niet meer in eigen handen. Marken begon (opnieuw) gehandicapt aan de wedstrijd op sportpark Ter Specke. Michael Visser, Paul Michielsen en [...]

  Lees meer

  Afgelopen zaterdag was de gelegenheid voor Marken om een bijna onoverbrugbare kloof te slaan met Barendrecht dat op een rechtstreekse degradatie plaats staat. Vele kansen werden niet benut en diep in blessuretijd bezorgde Arno Splinter de gasten alsnog een punt. Nadat het eerste kwartier redelijk [...]

  Lees meer

  Even zag het er heel somber uit voor Marken toen John Powel de gasten op 0-1 bracht, maar met een flinke dozis inzet sleepte de mannen van Van de Poppe toch een overwinning uit het vuur. Met nog drie wedstrijden te gaan hebben we nu de beste papieren voor het halen van een p/d wedstrijd. SV Marken [...]

  Lees meer

  Door nu vier wedstrijden op rij verloren te hebben is de prima reeks van een paar weken geleden helemaal uit de gedachten van de supporters verdwenen. Gaan ze de supporters nog aan het juichen krijgen of worden het over een niet al te lange tijd tranen? Beide teams leken niet al te veel zin in de [...]

  Lees meer

  1 van pagina 8