• Wedstrijdverslagen seizoen 2005-2006

  Afgelopen zaterdag speelde SV Marken haar laatste thuiswedstrijd op 1e klasse niveau. En na de degradatie van een week eerder gaven de spelers de toeschouwers een overwinning cadeau. Het was geen hoogstaande wedstrijd. Duidelijk is dan ook dat er niemand van het NHD aanwezig was. Nadat in de eerste [...]

  Lees meer

  Het is zover, we zijn weer gedegradeerd! Een dieptepunt in de bijna 60-jarige historie van SV Marken. Al heel snel was duidelijk dat SV Marken geen laatste strohalm zou grijpen in de strijd tegen de degradatie. In de achtste minuut was het namelijk Arno Buijs die WV-HEDW op een 0-1 voorsprong [...]

  Lees meer

  Ik weet het het is al woensdag en nog geen verslag van het eerste. Maar ja tegenwoordig hebben andere dingen een hogere prioriteit dan het eerste. Bovendien zulk goed nieuws is het ook weer niet. Maar vooruit hier dan nog het verslag. Marken begon fel aan de wedstrijd en zou dat ook de hele [...]

  Lees meer

  Een jaar geleden streed SV Marken nog om in de hoofdklasse te blijven. Op dit moment is de situatie zo dat we op 1 april om half vijf wel eens tweede klasser kunnen zijn. Tja, daar sta je dan met je "grote bek" dat je wel weer stukjes zou gaan schrijven over het eerste. Met de laatste slok koffie [...]

  Lees meer

  Weinig kunnen trainen door de vele regen en de "matige" gesteldheid van het kleine trainingsveld, het feit dat we op kunstgras moesten spelen. Allemaal mogelijke excuses om de nederlaag op af te schuiven, maar dat zou onterecht zijn. Er werd zonder bezieling gespeeld en DCG, zeker geen wereldploeg, [...]

  Lees meer

  1 van pagina 4