• Wedstrijdverslagen seizoen 2008-2009

  SV Marken is in de halve finale van de nacompetitie uitgeschakeld. Na de 2-0 nederlaag in de heenwedstrijd werd de terugwedstrijd tegen de Merino’s uit Veenendaal geflatteerd, maar toch, met 1-5 verloren. Vooraf was iedereen vol goede moed. Men was er van overtuigd dat de achterstand, opgelopen [...]

  Lees meer

  Het team van Tijs Schipper heeft donderdag eigenlijk met één goal meer verschil verloren dan 'goed' was. Door de 2-0 nederlaag in Veenendaal staat SV Marken voor de zelfde opgave als een jaar eerder. Marken begon 'gehandicapt' aan de wedstrijd. Tijs Klaver, Matthijs Kaars en Bart Honingh waren [...]

  Lees meer

  Lang lieten de spelers van Tijs Schipper de supporters in spanning. Het leek op strafschoppen uit te draaien totdat Roy Springer met een fantastische goal Marken op gelijke hoogte bracht. Toen even later Johan Wortel, inmiddels al in blessuretijd. ook nog de 1-2 op het bord schoot kon het feest echt[...]

  Lees meer

  Marken heeft zaterdag een beetje tegen de verhouding in de eerste nacompetitie wedstrijd tegen SVL gewonnen. Na een goede eerste helft was Marken het tweede bedrijf de onderliggende partij, maar wist wel de winnende goal te scoren via Johan Wortel. Het leek er op dat de spelers strak van de spanning[...]

  Lees meer

  Het verslag kan ik dit keer wel achterwege laten, want dan vallen jullie tijdens dit verslag van de bloedeloze 0-0 weer in slaap.... Ik laat het ook lekker bij de opstelling: Ron Smit, Erik Teerhuis, Sebastiaan Brommersma, Marco van Galen (67. Roy Springer), Bart Honingh, Tijs Klaver, René [...]

  Lees meer

  1 van pagina 7