• Wedstrijdverslagen seizoen 2003-2004

  Met behulp van de Marker Evenementen Stichting en vele andere vrijwilligers is de slotdag van de competitie een fantastische dag geworden voor de SV Marken. Helaas ging het toetje, het kampioenschap voor 'de vogels' niet door. Om kwart over twee kwam het bericht uit Vlaardingen dat de wedstrijd daar[...]

  Lees meer

  Opluchting alom in het Marken kamp na de 0-2 overwinning bij Bennekom. Na 526 minuten konden de supporters weer juichen om een goal, al was die niet eens van een speler van SV Marken. Maar daar gaf niemand wat om! Het is dat keeper Eelco Zeinstra in de eerste minuut een bal uit de kruising vandaan [...]

  Lees meer

  Het zijn zware tijden voor de supporters van SV Marken. Voor de vijfde opeenvolgende wedstrijd hebben ze niet kunnen juichen om een Marken doelpunt. De laatste goal dateert al weer van 6 maart toen Ferry Sarabi Marken in de 25e minuut op een 1-0 voorsprong zette tegen Spakenburg (uitslag 1-3). En [...]

  Lees meer

  Zo doe je voor de winterstop lekker mee en laat je af en toe het woord periode vallen, hoe anders kan het lopen na de verplichte drie weken rust. Alleen de eerste wedstrijd in januari werd nog gewonnen van TOGR daarna volgde nog slechts twee keer een gelijkspel, terwijl de andere wedstrijden [...]

  Lees meer

  Het was zaterdag alweer een wedstrijd om snel te vergeten. En dat is nu al de derde keer op rij. De laatste keer dat de spelers hebben laten zien dat ze wel degelijk kunnen voetballen was tegen Spakenburg. Die verloren we ongelukkig in de slotfase, maar daarna was het tegen Deltasport (0-3), [...]

  Lees meer

  1 van pagina 7