• Wedstrijdverslagen seizoen 2006-2007

  SV Marken is er zaterdag op het veld van DWV in geslaagd om zich in veilige haven te spelen. Binnen acht minuten was dit al vrijwel zeker na drie hele snelle goals, maar in de tweede helft werd het alsnog spannend. Uiteindelijk won de beste ploeg dik verdiend met 4-2 en daarmee is er een einde [...]

  Lees meer

  SV Marken is er dinsdagavond in Zunderdorp in geslaagd om de finale van de nacompetitie te bereiken. Het ging niet makkelijk, maar een benauwde 2-2 was voldoende om zaterdag tegen Vlug en Vaardig in actie te mogen komen in de strijd om één tweede klasse ticket. Tijs Schipper begon met een iets [...]

  Lees meer

  Onder perfecte weersomstandigheden en een sfeer waar sommige hoofdklasse clubs jaloers op mogen zijn, hebben SV Marken en HBOK donderdag de eerste halve finale wedstrijd van de nacompetitie afgewerkt. Met zo'n 1.000 man langs de lijn was het een ware heksenketel. Uiteindelijk won de beste ploeg: SV [...]

  Lees meer

  In de winterstop zag het er nog allemaal vrij hopeloos uit, maar de mannen van Tijs Schipper zijn er zaterdag toch in geslaagd om rechtstreekse degradatie te ontlopen. Een zeer knappe prestatie al was ik toch wel teleurgesteld dat het niet helemaal gelukt was om ons definitief veilig te spelen. Maar[...]

  Lees meer

  Op een sfeervol sportpark heeft SV Marken gedaan wat het moest doen: WINNEN! De mannen van trainer Tijs Schipper hebben nu alles redelijk in eigen handen. Als er volgende week van Kennemerland wordt gewonnen is een tiende plaats het slechtst denkbare scenario, dus nacompetitie. Maar een achtste en [...]

  Lees meer

  1 van pagina 6