• Wedstrijdverslagen seizoen 2016-2017

  Zaterdag 25 mei 2019: Vandaag kon het dan zomaar gaan gebeuren?? Op de een na laatste speeldag hadden we nog één punt nodig om ons tot kampioen van de eerste klasse te kronen. We wilden perse vandaag de titel halen omdat dit een rechtstreeks duel was tegen de nummer 2 KFC MO-17-1 uit Koog aan de [...]

  Lees meer

  Seizoensafsluiting in beeld

  Ook de laatste wedstrijd, de Gouwzeeederby, is feilloos in beeld gebracht door Jan Pieter Schouten

  Lees meer

  Onder ideale omstandigheden werd er om half drie afgetrapt op sportcomplex “Nooitgedacht” voor de laatste wedstrijd van de competitie 2018-2019. In deze “Gouwzee derby” tegen Monnickendam stond er voor de thuisploeg niets meer op het spel, behalve sportief succes tegen de “buren”, maar [...]

  Lees meer

  1 van pagina 81