• Wedstrijdverslagen seizoen 2016-2017

  De wedstrijd begon van beide kanten behoudend en onzorgvuldig. In de 11e minuut kwam Marken alweer snel op een 1-0 achterstand. Matig ingrijpen door Timo Zondervan werd direct in een onoverzichtelijke situatie afgestraft door een speler van Zandvoort. Kort daarna weer dreiging van de thuisploeg op [...]

  Lees meer

  Waterlandse derby door de ogen van JPS

  Het zag er vrijdag bepaald niet naar uit, maar er werd 'gewoon' gespeeld tussen SV Marken en EVC. Jan Pieter Schouten zat mooi in het zonnetje en kwam terug met dito foto's

  Lees meer

  Bij SV Marken ontbraken diverse vaste basisspelers wegens blessures en derhalve was Rene Commandeur opgeroepen om vanmiddag mee te doen. De uitwedstrijd tegen EVC was kansloos verloren met 0-6 en waarschijnlijk daarom had vertrekkende trainer Ron van de Velde gekozen voor een 4-4-2 opstelling. De [...]

  Lees meer

  1 van pagina 124