• Wedstrijdverslagen seizoen 2016-2017

  Marken nu serieus in de gevarenzone

  Na twee zaterdagen zonder competitie verplichtingen, wel een oefenwedstrijd gespeeld bij Wartburgia (2-2), moest er vandaag weer aangetreden worden. Met het prima duel thuis tegen AMVJ in het achterhoofd, weliswaar zonder resultaat, zou men vandaag met een goed gevoel kunnen starten in deze heuse [...]

  Lees meer

  Koploper net iets sterker

  In het duel tegen de koploper van dit moment ontbraken er nogal wat spelers bij Marken door diverse oorzaken. Marken startte met de harde wind in de rug, wat niet altijd een voordeel is, en er ontwikkelde een wedstrijd in hoog tempo waarin de thuisploeg niets onderdeed voor de gasten uit Amsterdam. [...]

  Lees meer

  Fikse pandoering in Zandvoort

  Vandaag stond er wederom een zware tegenstander op het programma uit tegen het hooggeplaatste Zandvoort (thuis 3-0 winst). De trainer van Marken had vandaag de voorkeur gegeven aan Ramon Veerman voor Sebastiaan Peereboom om iets meer aanvallend te kunnen betekenen. Maar de thuisploeg kwam al snel in[...]

  Lees meer

  1 van pagina 88