• Wedstrijdverslagen seizoen 2016-2017

  Gehavend SV Marken onderuit bij Jong Holland

  Met grote dank aan CSV Jong Holland, dat op verzoek van SV Marken onze verslaggever en fotograaf toestemming gaf deze wedstrijd bij te wonen, ondanks de Covid-19 beperkingen die toechouwers bij wedstrijden verbieden. Hier door kunnen de supporters alsnog een verslag en foto's van de wedstrijd [...]

  Lees meer

  ASV Arsenal te sterk voor SV Marken

  Door overheidsmaatregelen werd er om half drie thuis zonder publiek afgetrapt tegen ASV Arsenal uit Amsterdam Zuid. De gasten begonnen sterk aan de wedstrijd met veel druk naar voren waar Marken geen antwoord op had. In de zeven minuut waren zij al dicht bij de openingsgoal toen de keeper van Marken[...]

  Lees meer

  Marken sleept de punten binnen

  Trainer Ron van de Velde van Marken stuurde na de uitstekende partij van vorige week, helaas zonder punten, dezelfde spelersgroep het veld in alleen stond de weer herstelde Yort Willems nu weer onder de lat. Marken begon furieus aan deze eerste thuiswedstrijd en kreeg in de eerste tien a twaalf [...]

  Lees meer

  1 van pagina 91