• Wedstrijdverslagen seizoen 2016-2017

  Bij Marken ontbraken de nodige spelers wegens blessures of vakanties.  Al snel zette de thuisploeg FC Zaandam druk naar voren met dreiging op de goal van Jeffrey Koreman. Marken kwam zeker het eerste kwartier maar moeilijk in het spel om een weerwoord te geven op het opportunistisch spelende [...]

  Lees meer

  Vandaag stond de wedstrijd tegen promovendus NiTA, een voor SV Marken onbekende tegenstander, op het programma dat nog geen punten had behaald. De eerste dreiging was van de gasten over de linkerkant met een schot dat maar net naast ging. Maar Marken kwam binnen vijf minuten spelen op een 1-0 [...]

  Lees meer

  Marken hard onderuit in Amstelveen

  Ten gevolge van een verkeersinfarct op de ringweg A10 rondom Amsterdam, van beide kanten files, kwam de selectie te laat aan op Sportpark ’t Loopveld. Hierdoor was een goede voorbereiding verstoord en begon de wedstrijd zo’n twintig minuten later dan gepland. Ook de meegereisde [...]

  Lees meer

  1 van pagina 84