• Wedstrijdverslagen seizoen 2016-2017

  Kostbare driepunter

  21 december, het restant van de gestaakte wedstrijd op 7 december jl.  Met de klok op 23 minuten werd er begonnen met een ingooi van Marken op de helft van HBOK. Bij Marken was er een mutatie in de basis elf, Luke de Waart startte in plaats van Ramon Veerman. Binnen vijf minuten spelen kreeg [...]

  Lees meer

  Marken kopje onder in waterballet

  Alweer de laatste (thuis)wedstrijd voor de winterstop, met volgende week nog de resterende 67 minuten van de gestaakte wedstrijd HBOK – SV Marken, werd er rond half drie afgetrapt tegen het gedegradeerde Aalsmeer. De omstandigheden waren niet best, harde wind schuin over het veld en (erg) veel [...]

  Lees meer

  SV Marken MO15-1 kampioen!

  Op 7 december 2019 werd SV Marken MO15-1 kampioen in de eerste klasse. Een uitstekende prestatie! SV Marken feliciteert dit team van harte hiermee! Onderstaand een mooi verslag:   Al om half negen stond de wedstrijd tegen onze concurrent Kadoelen op het programma. Alhoewel we ruim mochten [...]

  Lees meer

  1 van pagina 87