• Wedstrijdverslagen seizoen 2016-2017

  Vandaag dan eindelijk de start van de competitie 2020-2021 met gelijk een behoorlijk sterke tegenstander, uit in Aalsmeer tegen de plaatselijke FC. Na een matige voorbereiding qua resultaten en inmiddels uitgeschakeld in het bekertoernooi na drie nederlagen moest het vandaag toch echt gaan gebeuren.[...]

  Lees meer

  Marken verliest ook de derde bekerwedstrijd

  Vandaag de laatste bekerwedstrijd thuis tegen zondag tweedeklasser SV Spartanen uit Wognum. De aftrap was om 17.00 uur omdat SV Spartanen op zondag speelt. Omdat ook het amateurvoetbal bijna een halfjaar heeft stilgelegen heeft de KNVB besloten dat er in de bekerwedstrijden vijf keer gewisseld mag [...]

  Lees meer

  WV-HEDW vereffent rekening

  Na een lange periode, zaterdag 15 februari 2019 was de laatste officiƫle thuiswedstrijd (tegen AMVJ), weer eens een thuiswedstrijd op zaterdagmiddag 14.30 uur. Tegenstander vandaag in de tweede ronde van het bekertoernooi was eersteklasser WV-HEDW uit Amsterdam-Oost. Een sterke, goed voetballende [...]

  Lees meer

  1 van pagina 90