• Wedstrijdverslagen seizoen 2016-2017

  Met exact dezelfde elf basisspelers werd er vandaag wederom onder zware weersomstandigheden, zeer harde wind diagonaal over het veld, afgetrapt thuis tegen FC Blauwwit-Beursbengels.  SV Marken begon tegen de wind in redelijk aan de wedstrijd en kreeg al snel tweede goede mogelijkheden om de [...]

  Lees meer

  SV Marken - FC Blauw-Wit Beursbengels, vastgelegd in foto's

  Opnieuw een stevig bries, maar voor Jan Pieter Schouten maakt dat niet uit, ook niet bij SV Marken - FC Blauw Wit Beursbengels

  Lees meer

  SV Marken Marker Beren - ZCFC Oranje Leeuwen

  Datum: 9 maart 2019   Tijd: 8.30 uur   Uitslag: 4 – 9   Na lang getraind te hebben is het eindelijk zover: de O6, alias de Marker Beren, hebben hun allereerste wedstrijd in de Mini League Waterland & Noord tegen ZCFC O7 alias De Oranje leeuwen. In de Mini League wordt er niet [...]

  Lees meer

  1 van pagina 76