• Wedstrijdverslagen seizoen 2016-2017

  Veel fotos van doelpuntenfestival

  Het was (eindelijk een keer) mooi weer, er waren veel goals dus huisfotograaf Jan Pieter Schouten kon zich helemaal uitleven. En dat is gelukt!

  Lees meer

  Vandaag stond de laatste wedstrijd van de eerste ronde op het programma, thuis tegen FC Almere. Vorige week was er een prima resultaat bereikt in de uitwedstrijd tegen FC Purmerend en vandaag de taak hier een vervolg aan te geven. Direct in de beginfase kregen beide ploegen al een mogelijkheid om te[...]

  Lees meer

  Uitzege in Purmerend vastgelegd

  De tegenstander had dezelfde kleuren als de vorige keer in een uitwedstrijd. Ook nu een, door weersomstandigheden, slecht veld maar nu kon gelukkig wel worden overgestapt naar een kunstgrasveld. Jan Pieter Schouten maakt het niet uit, die is er altijd.

  Lees meer

  1 van pagina 143