• Wedstrijdverslagen seizoen 2007-2008

  Wat een mooie Tweede Pinksterdag beloofde te worden liep uiteindelijk op een teleurstelling uit. De Merino’s bleek na het tweede duel te sterk voor Marken. Nadat zaterdag tamelijk mat met 2-0 werd verloren eindigde het aantrekkelijke duel op maandagmiddag in 3-3. Marken moest dus met twee goals [...]

  Lees meer

  Het reguliere seizoen zit er op voor de mannen van Tijs Schipper. Na 22 wedstrijden is het eindresultaat een prima vierde plaats. Iets waar een jaar geleden alleen maar van konden dromen. In de laatste wedstrijd tegen Kennemerland stond er voor Marken weinig meer op het spel. Het is een kwestie van [...]

  Lees meer

  De laatste thuiswedstrijd van deze competitie heeft Marken helaas niet winnend af kunnen sluiten. In een doelpuntrijke slotfase ging Marken met 2-3 onderuit tegen DVVA die daardoor nog mogen hopen op het kampioenschap. Voor de toeschouwers was de eerste helft niet echt spectaculair. Er werd wel goed[...]

  Lees meer

  Zaterdag heeft het eerste elftal van SV Marken opnieuw drie punten aan het totaal toegevoegd. In een bar slechte wedstrijd bleek Marken over de langste adem te beschikken. Aangezien ik amper vijf uur in het land was, blijft het dit keer bij een uitermate kort verslag. Tijdens de eerste helft viel ik[...]

  Lees meer

  Marken heeft in een wedstrijd met twee gezichten gewonnen van streekgenoot ZOB. Dankzij deze zege staat Marken weer op de derde plaats en drukte het ZOB dieper in de degradatie zorgen. Met amper een minuut op de klok was Marken al dichtbij de openingstreffer. Een vrijetrap kwam bij Michael Gommers [...]

  Lees meer

  1 van pagina 5