• Wedstrijdverslagen seizoen 2017-2018

  Bekerwinst SV Marken JO15-1 in beeld

  Jan Pieter Schouten was ook aanwezig bij de bekerfinale tussen SV Marken JO15-1 en Jonathan JO15-4. Hier een impressie.

  Lees meer

  SV Marken JO15-1 is KNVB beker kampioen! Voor het eerst in de geschiedenis van SV Marken legt een mannenploeg op het veld beslag op de KNVB beker. In de finale werd Jonathan JO15-4 met 4-0 verslagen. De ploeg van trainer Jaap Schipper en leider Albert van Veen beleeft een fantastisch seizoen. In [...]

  Lees meer

  Fotoverslag SV Marken - FC Breukelen

  Uiteraard was Jan Pieter SChouten ook aanwezig bij de seizoensafsluiting tegen FC Breukelen. Hier zijn verslag.

  Lees meer

  Onder warme omstandigheden, tweemaal drinkpauze, werd vandaag de laatste competitiewedstrijd thuis tegen FC Breukelen afgewerkt. Voor Marken, behoudens sportief succes, stond er niets meer op het spel, maar de gasten uit Breukelen hadden nog punten nodig om de nacompetitie te ontlopen. Bij Marken [...]

  Lees meer

  CSW - SV Marken in beeld

  Jan Pieter Schouten was ook bij de laatste uitwedstrijd present, en kwam terug met onderstaande foto's

  Lees meer

  1 van pagina 11