• Wedstrijdverslagen seizoen 2014-2015

  Marken heeft de laatste competitie wedstrijd van het seizoen omgezet in een overwinning bij streekgenoot ZOB. Op een winderig sportpark werd er verdiend met 0-1 gewonnen! Het was zaterdag eigenlijk een wedstrijd om des keizers baard, maar toch stond er nog wel wat prestige op het spel. De winnaar [...]

  Lees meer

  Vooraf keken sommigen nog steeds naar de kans om de nacompetitie te halen. Zelf zou er dan in ieder geval nog twee keer gewonnen moeten worden en de concurrentie moest even mee werken. Al snel kon dit sprookjesboek terug in de kast... We kunnen het gezien het eindresultaat dan ook maar beter kort [...]

  Lees meer

  SV Marken heeft zaterdag goede zaken gedaan om in een ultieme poging de nacompetitie te halen. In een wedstrijd die maar niet echt op gang kwam werd met 3-1 gewonnen van Jong Holland. In de allereerste wedstrijd van het seizoen won SV Marken met liefst 0-8 in Alkmaar, op bezoek bij Jong Holland. [...]

  Lees meer

  Ondanks dat Marken de groen witte brigade van de broer van volkszanger Wolter Kroes in de richting van de 3e klasse had kunnen duwen is dat niet zo gelopen. Reden? Dat is iets wat je de spelers zelf zou moeten vragen. Opnieuw werd een riante voorsprong kort voor tijd verspeeld! Vol goede moed begon [...]

  Lees meer

  In een vreemde wedstrijd heeft SV Marken met 5-3 zeer belangrijke punten gepakt in de strijd voor lijfsbehoud. Het zijn de weken van de waarheid, niet alleen voor Marken maar voor alle teams in 2A. Er is nog altijd niets beslist. Dat WV-HEDW kampioen gaat worden denkt iedereen, maar voorlopig zijn [...]

  Lees meer

  1 van pagina 6