• SV Marken HE1 Zaal

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Groot, BerryOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 jan.ZVVO Sandow 10 - Marken sv. 13 - 1
    19 jan.ZVVO Sandow 16 - Marken sv. 18 - 5
    24 jan.Marken sv. 1 - Purmerend 62 - 2
    2 feb.Marken sv. 1 - ZOB 64 - 7
    5 feb.ZVVO Sandow 18 - Marken sv. 12 - 12
    23 feb.Marken sv. 1 - EVC 23 - 7
    1 mrt.Marken sv. 1 - ZOB 36 - 1
    8 mrt.EVC 2 - Marken sv. 16 - 5
    15 mrt.Marken sv. 1 - Tornado 63 - 7
    20 mrt.ZOB 2 - Marken sv. 19 - 2
    5 apr.Volendam (rkav) 9 - Marken sv. 17 - 7
    12 apr.Marken sv. 1 - Graftdijk 36 - 1
    17 apr.ZVVO Sandow 14 - Marken sv. 16 - 3
    10 meiMarken sv. 1 - ZVVO Sandow 162 - 4
    15 meiPurmerend 6 - Marken sv. 11 - 7
  • Poulestanden Marken sv. 1 (1214 Mannen Futsal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZOB 72623121967911770
    2ZVVO Sandow 142623121735711670
    3ZOB 2261925154787659
    4Graftdijk 32615011117991845
    5Volendam (rkav) 926142101351033244
    6ZOB 6261331021410411042
    7EVC 226140122361419542
    8ZVVO Sandow 1026140121391083142
    9Tornado 6251211298142-4437
    10Purmerend 6267217106129-2323
    11ZVVO Sandow 1626711882109-2722
    12Marken sv. 1266317100123-2321
    13ZVVO Sandow 1825421987394-30714
    14ZOB 326102561232-1713
  • Wedstrijdverslagen

    Vandaag stond er wederom een zes puntenwedstrijd op het programma. Uit tegen FC Weesp dat uit zeven wedstrijden nog geen enkel punt had behaald. Juist[...]