• Wedstrijdverslagen seizoen 2012-2013

  Het is over...

  3 jan 2016

  Door een niet meer dan terechte 2-0 nederlaag tegen Aalsmeer moet SV Marken volgend seizoen spelen tegen onder andere AMVJ, RKAVIC en BOL... Aalsmeer verdiende na deze twee duels het avontuur in de 1e klasse boven SV Marken. Daar kunnen weinig mensen het niet over eens zijn! Tja hoe zullen we eens [...]

  Lees meer

  Marken heeft ontzettend gezwijnd tegen tweede klasser Aalsmeer. Na 66 minuten stond er 0-3 op het bord, maar dankzij drie goals binnen 15 minuten werd het alsnog 3-3! We leven nog! Na de slechte beurt van een week eerder, toen we tegen AFC het degradatiespook recht in het gezicht aankeken, ging [...]

  Lees meer

  Vandaag was het de tot nu toe grootste dag voor de jongens van de SV Marken F1 in hun prille voetbal carriere. Na tien overwinningen hadden ze de finale van de districtsbeker bereikt! Tegenstander was Houten F8. Er waren heel veel supporters met het team meegereisd om ze naar de beker te schreeuwen.[...]

  Lees meer

  Dankzij een benauwde 1-2 nederlaag heeft SV Marken de finale van de nacompetitie bereikt. Tegenstander zal zijn Aalsmeer, dat de return ook won (1-0) van UVV. Marken moest het vandaag doen zonder de twee Patrick's. Onsia was geschorst terwijl Leeflang van een verdiende vakantie aan het genieten was [...]

  Lees meer

  Met een keurige en verdiende 1-3 overwinning is Marken zaterdag huiswaards gekeerd vanaf sportpark Goed Genoeg. Marken kwam weliswaar met 1-0 achter, maar met name in de tweede helft toonden de spelers aan een maatje te groot te zijn voor de 2e klasser. Met iedereen beschikbaar voor het eerste [...]

  Lees meer

  1 van pagina 7