• Wedstrijdverslagen seizoen 2015-2016

  Kampioenschap Meiden MC1

  Maandag 23 mei 2016,Na een lang seizoen is dan vandaag de dag voor de  laatste, beslissende, competitie  wedstrijd. Afgelopen vrijdag hadden we een hele goede stap gezet richting het mogelijke kampioenschap door verdiend met 2-8 bij de Wherevogels te winnen. Dit seizoen was er voor de [...]

  Lees meer

  Na het gelijke spel tegen Overbos en de nederlaag tegen HBOK waren de illusies op het alsnog winnen van een prijs wel zo goed als verdwenen. In de laatste speelronde moest dan alles goed vallen. Maar dat gebeurde niet. Marken ging op bezoek bij AFC dat voor de derde week op de kans kreeg om kampioen[...]

  Lees meer

  Voor de wedstrijd tegen HBOK hadden velen het over de kansen die Marken nog had om de nacompetitie te bereiken. Velen snappen de regels niet, maar dat terzijde. Er was nog een kansje. En laten de teams in de 2e klasse A nou allemaal zo wisselvallig als maar kan zijn. Halverwege de wedstrijd tegen [...]

  Lees meer

  Nadat alle kruitdampen waren opgetrokken stond er zaterdag na afloop van de thuiswedstrijd tegen Overbos 1-1 op het bord. En dat was in de race om het laatste plekje voor de nacompetitie te weinig. Marken heeft absoluut de kansen gehad om de wedstrijd in haar voordeel te beslissen, maar het [...]

  Lees meer

  30-04-2016 Aanvang 14:30Spelers: M van Altena, R van Altena, D Boes (niet die van het paars-gestreepte boxershort), M Boes, Della Guardia (aanvoerder), Groot, Moenis, Roos, Stoker, Teerhuis, Visser, T van Altena (gastspeler).Voor de laatste wedstrijd van het seizoen moesten we ook meteen het verst [...]

  Lees meer

  23-04-2016 Aanvang 14:30Spelers: Uithuisje, D Boes (speler-coach), M Boes, Della Guardia, Groot, Moenis, Roos, Visser, N Roos (gastspeler), D Springer (gastspeler), M Springer (Gastspeler), P Zeeman (gastspeler).Ondanks de versterking vanuit de B-selectie werd Marken 3 vandaag op sportief gebied [...]

  Lees meer

  1 van pagina 12