• Wedstrijdverslagen seizoen 2011-2012

  SV Marken heeft zich gehandhaafd in de eerste klasse. Na de 5-0 zege in de heenwedstrijd van de finale van de nacompetitie werd AMVJ ook nu ruim verslagen, het werd 0-4. In de eerste helft speelde SV Marken prima voetbal, bij vlagen zelfs uitstekend op de werkelijk perfecte grasmat van AMVJ. Het [...]

  Lees meer

  SV Marken heeft een voorschot genomen op een verlenging van het eersteklasserschap. Ondanks een wat moeizame fase aan het eind van de eerste en begin van de tweede helft werd het zwakkere AMVJ met 5-0 aan de kant geschoven. Marken begon met een andere opstelling dan vorige week. Stephan Plat is op [...]

  Lees meer

  Na een moeizame 1-0 zege heeft Marken zich geplaatst voor de finale van de nacompetitie. Volegnde week komt AMVJ uit Amstelveen op bezoek. Die wonnen in de verlenging (119e minuut) met 3-0 van AH '78. Net als een week eerder begon Marken sterk aan het duel met Zandvoort. Op aangeven van de [...]

  Lees meer

  Het eerste heeft de reguliere competitie afgesloten met een 3-2 overwinning op nummer laatst DVVA. Doordat De Merino's met 1-0 wonnen van CSW is SV Marken veroordeeld tot het spelen van de nacompetitie. Volgende week is Zandvoort de eerste tegenstander. Vooraf wisten we dat we het niet meer in eigen[...]

  Lees meer

  SV Marken heeft een zware nederlaag geleden tegen koploper Ajax. Op de Toekomst bleef de teller steken op 8-0, na een 3-0 ruststand.Over de wedstrijd kunnen we kort zijn: Ajax was een paar maatjes te groot, hoewel de uitslag wel iets kleiner had gekund.Doordat concurrenten De Merino's en SV [...]

  Lees meer

  1 van pagina 8