• Wedstrijdverslagen seizoen 2013-2014

  Na de zinderende halve finale van vorige week, moest de kroon zaterdag op het werk gezet worden. In het begin leek het erop of dit eenvoudig zou gaan lukken. Met goed voetbal werd de verdediging van NVC enkele malen open gespeeld. Twee honderd procent kansen waren het gevolg, maar leverden geen [...]

  Lees meer

  Ondanks een wat slap begin was de eerste doelpoging voor Marken. Sharon Zondervan, dochter van oud eerste elftal speler Hein Piet, ging goed door op links en schoot van afstand op doel. De keeper pakte deze bal echter. In de vijfde minuut ging het na niet goed opletten bij Marken helaas mis. De [...]

  Lees meer

  Het eerste heeft zaterdag het seizoen 2013/2014 op een manier afgesloten die kenmerkend is voor dit seizoen. Met 3-3 werd er gelijk gespeeld tegen AFC dat via de nacompetitie gaat proberen te promoveren. Na een spetterend voorprogramma van de dames ging het publiek er eens goed voor zitten. De dames[...]

  Lees meer

  Eind 2013 kreeg Marken een lelijk pak slaag in eigen huis. Maar zaterdag hebben de mannen van Martin Boes laten zien wie er "de baas" is in Waterland: SV Marken! Ruim vijftig jaar geleden toen er nog geen dijkverbinding met de vaste wal was moest SV Marken altijd met de boot naar een uitwedstrijd. [...]

  Lees meer

  Na drie maanden kon SV Marken ook weer eens juichen na afloop van een uitwedstrijd. Want na de 3-8 overwinning in januari op AMVJ boekte het team van Martin Boes bij BOL de tweede uitoverwinning van 2014: 1-2. De lijst met afwezigen was weer lang voor deze wedstrijd. Drie spelers waren geschorst [...]

  Lees meer

  1 van pagina 8