• Wedstrijden en standen

  • Hier vind je de uitslagen, programma's, veldindelingen, kleedkamerindelingen en scheidsrechtersaanstellingen.

    Let wel, staat er nog geen wedstrijdnummer bij een wedstrijd, dan is deze wedstrijd nog niet officieel door de KNVB vrijgegeven. Deze staat dan dus nog in concept!

    Wedstrijdprogramma

  • Hier vind je alle (periode)standen in één mooi overzicht van alle SV Marken teams

    Standen

  • Hier vind je alle resulaten van de SV Marken teams in de beker toernooien

    Beker

  • Onderstaand de standen van de zaal, zowel beker als competitie

    Zaalstanden

  • Uitslagen alle teams SV Marken

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    10 feb.Marken sv. JO11-1Diemen sv. JO11-67 - 1
    10 feb.Purmersteijn JO13-3Marken sv. JO13-13 - 4
    10 feb.Buitenveldert sc. MO17-1Marken sv. MO17-12 - 1
    10 feb.Marken sv. JO15-1Almere FC JO15-24 - 1
    10 feb.Geel Wit '20 sv. JO19-1Marken sv. JO19-11 - 2
    14 feb.Hercules Zaandam sc JO15-1Marken sv. JO15-17 - 3
    23 feb.Marken sv. 1EVC 23 - 7
    24 feb.Marken sv. 2ZOB 32 - 2
    24 feb.DVVA csv. VR2Marken sv. VR16 - 2
    24 feb.Marken sv. 1Ouderkerk sv. 13 - 1
    26 feb.TT/Goodnight VR1Marken sv. VR13 - 2
    1 mrt.Marken sv. 1ZOB 36 - 1
    2 mrt.ASC De Volewijckers JO11-3Marken sv. JO11-15 - 5
    2 mrt.Marken sv. JO13-1IVV JO13-26 - 1
    2 mrt.Marken sv. JO19-1SVW 27 JO19-14 - 1
    2 mrt.s.v. Enkhuizen JO15-2Marken sv. JO15-12 - 8
    2 mrt.AFC IJburg VR30+1Marken sv. VR30+10 - 9
    2 mrt.Marken sv. VR1Kadoelen sv. VR13 - 2
    2 mrt.OSV 2Marken sv. 24 - 1
    2 mrt.Marken sv. MO17-1Diemen sv. MO17-12 - 2
    2 mrt.Marken sv. 18+1ASC De Volewijckers 18+25 - 6
    2 mrt.Marken sv. VR2GeuzenMiddenmeer VR14 - 1
    2 mrt.Amstelveen/Heemraad 1Marken sv. 14 - 3
    8 mrt.Marken sv. VR1Wartburgia asv VR46 - 1
    8 mrt.EVC 2Marken sv. 16 - 5
    9 mrt.Marken sv. JO11-1Kadoelen sv. JO11-29 - 1
    9 mrt.Marken sv. JO15-1ZVC '22 JO15-15 - 0
    9 mrt.TOB Rksv JO13-2Marken sv. JO13-16 - 5
    9 mrt.TABA afc VR30+1Marken sv. VR30+10 - 9
    9 mrt.Wartburgia asv 18+1Marken sv. 18+12 - 3
    9 mrt.Marken sv. 2IJmuiden vv. 21 - 2
    9 mrt.KFC JO19-1Marken sv. JO19-10 - 4
    9 mrt.Hoofddorp s.v. VR1Marken sv. VR15 - 2
    9 mrt.Zeeburgia avv MO17-1Marken sv. MO17-13 - 3
    15 mrt.Marken sv. VR1Amstelveen/Heemraad VR17 - 5
    15 mrt.Marken sv. 1Tornado 63 - 7
    16 mrt.OSV JO11-2Marken sv. JO11-14 - 0
    16 mrt.Marken sv. MO17-1Waterwijk asc MO17-13 - 3
    16 mrt.AFC IJburg MO14-1Marken sv. JO13-11 - 4
    16 mrt.ZOB JO15-3Marken sv. JO15-13 - 4
    16 mrt.SSA-SJO VV Egmond JO19-1Marken sv. JO19-11 - 3
    16 mrt.Marken sv. 2ZCFC 25 - 2
    16 mrt.FC Aalsmeer VR2Marken sv. VR21 - 0
    16 mrt.Marken sv. VR1Swift VR11 - 4
    16 mrt.Marken sv. 1DWS afc 12 - 2
    16 mrt.GeuzenMiddenmeer VR30+1Marken sv. VR30+12 - 3
    20 mrt.ZOB 2Marken sv. 19 - 2
    22 mrt.Wartburgia asv VR3Marken sv. VR14 - 9
    23 mrt.Marken sv. VR2Wartburgia asv VR41 - 2
    23 mrt.EVC 2Marken sv. 27 - 1
    23 mrt.Marken sv. VR30+1GeuzenMiddenmeer VR30+212 - 1
    23 mrt.Marken sv. 18+1Velsenoord FC 18+11 - 8
    23 mrt.AMVJ 1Marken sv. 13 - 4
    23 mrt.DSS VR3Marken sv. VR12 - 2
    27 mrt.Ouderkerk sv. VR2Marken sv. VR21 - 0
    30 mrt.Marken sv. 1Hoofddorp s.v. 11 - 1
    5 apr.Marken sv. VR1SZV de Toerist VR13 - 8
    5 apr.Volendam (rkav) 9Marken sv. 17 - 7
    6 apr.Marken sv. JO11-1Volendam (rkav) JO11-32 - 1
    6 apr.DVVA csv. VR3Marken sv. VR21 - 0
    6 apr.Marken sv. MO17-1Buitenveldert sc. MO17-10 - 5
    6 apr.Marken sv. 2ADO '20 21 - 4
    6 apr.OFC JO15-1Marken sv. JO15-12 - 4
    6 apr.Sporting Krommenie VR1Marken sv. VR12 - 5
    6 apr.Marken sv. 1Legmeervogels 10 - 5
    6 apr.Marken sv. VR30+1TABA afc VR30+19 - 0
    6 apr.ODIN 59 JO19-2Marken sv. JO19-13 - 2
    12 apr.Marken sv. 1Graftdijk 36 - 1
    12 apr.DVS Haarlem VR1Marken sv. VR11 - 4
    13 apr.Marken sv. JO13-1HBOK JO13-17 - 1
    13 apr.Marken sv. JO19-1DSOV JO19-13 - 1
    13 apr.Marken sv. VR2Zeeburgia avv VR13 - 0
    13 apr.De Wherevogels JO11-2Marken sv. JO11-11 - 1
    13 apr.Marken sv. JO15-1HBOK JO15-17 - 4
    13 apr.Waterwijk asc MO17-1Marken sv. MO17-10 - 0
    13 apr.Marken sv. 18+1Geel Wit '20 sv. 18+14 - 4
    13 apr.TOB Rksv 1Marken sv. 11 - 2
    17 apr.ZVVO Sandow 14Marken sv. 16 - 3
    18 apr.Diemen sv. MO17-1Marken sv. MO17-12 - 2
    19 apr.Marken sv. VR1AZV (Amstelveen) VR18 - 4
    20 apr.Beemster JO11-1Marken sv. JO11-12 - 7
    20 apr.Marken sv. MO17-1Zeeburgia avv MO17-14 - 0
    20 apr.TOS-Actief VR30+1Marken sv. VR30+10 - 4
    20 apr.ASC De Volewijckers 18+1Marken sv. 18+12 - 3
    20 apr.Marken sv. JO15-1Volendam (rkav) JO15-42 - 1
  • Programma alle teams SV Marken

    WedstrijddatumThuisteamUitteamScheidsrechter
    20 apr. 10:00Marken sv. MO10-1Dijk De asv JO10-8
    20 apr. 14:15Sporting Krommenie JO19-1Marken sv. JO19-1Afgeschermd
    20 apr. 14:30Marken sv. 1FC Weesp 1W.R. (Wasilis) Salamanakis
    20 apr. 14:30WV-HEDW VR3Marken sv. VR2N. (Naut) Loots
    25 apr. 20:00Vrone 2Marken sv. 2Afgeschermd
    4 mei 12:00Buitenveldert sc. 18+1Marken sv. 18+1
    4 mei 14:00Buitenveldert sc. 1Marken sv. 1
    4 mei 14:30Marken sv. VR1Reiger Boys VR2
    10 mei 21:05Marken sv. 1ZVVO Sandow 16
    11 mei 08:30ZVC '22 JO13-2Marken sv. JO13-1
    11 mei 09:50IVV JO10-5Marken sv. MO10-1
    11 mei 10:00Marken sv. MO17-1TOS-Actief MO17-1
    11 mei 10:00Marken JO9-1JMIlpendam JO9-1
    11 mei 10:45Ilpendam JO11-1Marken sv. JO11-1
    11 mei 11:45Marken sv. 2DEM (RKVV) 2
    11 mei 14:30Marken sv. 1SDOB 1
    11 mei 15:00SCPB'22 VR1Marken sv. VR1
    11 mei 15:00HSV JO19-1Marken sv. JO19-1
    11 mei 16:30Meer De sv. VR2Marken sv. VR2
    15 mei 19:10Purmerend 6Marken sv. 1
    18 mei 09:00Volendam (rkav) MO10-1Marken sv. MO10-1
    18 mei 12:00Marken sv. VR1Rijnvogels, fc VR3
    18 mei 12:00DZS 2Marken sv. 2
    18 mei 14:00Swift MO17-1Marken sv. MO17-1
    18 mei 14:30Marken sv. VR30+1KDO sv VR30+1
    18 mei 14:30Marken sv. VR2Dijk De asv VR1
    18 mei 14:30Almere FC 1Marken sv. 1
    25 mei 08:30Marken sv. MO10-1AFC IJburg JO10-8
    25 mei 08:30Marken sv. JO11-1Purmersteijn JO11-3
    25 mei 08:30Purmersteijn JO9-4Marken JO9-1JM
    25 mei 10:00Marken sv. MO17-1Almere FC MO17-1
    25 mei 10:00Marken sv. JO13-1Volendam (rkav) JO13-3
    25 mei 10:30Purmerland JO15-1Marken sv. JO15-1
    25 mei 11:45Marken sv. VR2Gooi 't sc VR2
    25 mei 11:45Marken sv. JO19-1Medemblik FC JO19-1
    25 mei 14:30Marken sv. 1Purmerend 1
    25 mei 16:40DRC VR30+2Marken sv. VR30+1
    1 jun. 11:00Marken sv. JO19-1DTS JO19-1
    1 jun. 12:00Dijk De asv VR1Marken sv. VR2
    1 jun. 14:30TOS-Actief MO17-1Marken sv. MO17-1
    8 jun. 11:45Marken sv. VR2TOS-Actief VR2