• Wedstrijden en standen

  • Hier vind je de uitslagen, programma's, veldindelingen, kleedkamerindelingen en scheidsrechtersaanstellingen.

    Let wel, staat er nog geen wedstrijdnummer bij een wedstrijd, dan is deze wedstrijd nog niet officieel door de KNVB vrijgegeven. Deze staat dan dus nog in concept!

    Wedstrijdprogramma

  • Hier vind je alle (periode)standen in één mooi overzicht van alle SV Marken teams

    Standen

  • Hier vind je alle resulaten van de SV Marken teams in de beker toernooien

    Beker

  • Onderstaand de standen van de zaal, zowel beker als competitie

    Zaalstanden

  • Uitslagen alle teams SV Marken

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    30 sep.Marken sv. VR1FC Weesp VR12 - 0
    30 sep.Marken sv. 1Volendam (rkav) 140 - 3
    1 okt.Marken sv. JO17-1Volendam (rkav) JO17-34 - 4
    1 okt.Marken sv. JO12-1Purmerend JO12-315 - 6
    1 okt.Marken sv. 2OSV 20 - 0
    1 okt.Marken sv. VR1Dijk De asv VR12 - 1
    1 okt.Volendam (rkav) JO14-3Marken sv. JO14-12 - 3
    1 okt.SDO MO15-1Marken sv. MO15-11 - 1
    1 okt.Marken sv. 3IVV 32 - 2
    1 okt.Marken sv. JO19-1OFC JO19-13 - 2
    1 okt.ASV Arsenal 1Marken sv. 13 - 1
    1 okt.Kolping Boys MO20-1Marken sv. MO20-13 - 1
    3 okt.ZOB 3Marken sv. 13 - 2
    5 okt.KDO sv VR2Marken sv. VR11 - 2
    8 okt.GeuzenMiddenmeer JO12-1Marken sv. JO12-10 - 8
    8 okt.Marken sv. MO15-1SVO HZM'22 MO15-11 - 1
    8 okt.TOB Rksv 2Marken sv. 34 - 2
    8 okt.Marken sv. MO20-1Castricum FC MO20-10 - 1
    8 okt.Atletico Club Amsterdam 2Marken sv. 24 - 3
    8 okt.Marken sv. 1AFC 10 - 4
    8 okt.WV-HEDW VR3Marken sv. VR11 - 4
    14 okt.Marken sv. 1EVC 25 - 3
    15 okt.Marken sv. VR1GeuzenMiddenmeer VR23 - 1
    15 okt.Marken sv. 2HBOK 22 - 6
    15 okt.Marken sv. 3Purmerland 20 - 6
    15 okt.EVC 1Marken sv. 16 - 0
    19 okt.Marken sv. VR1KDO sv VR13 - 2
    22 okt.GeuzenMiddenmeer VR1Marken sv. VR12 - 3
    26 okt.Demi Sport VR2Marken sv. VR11 - 8
    29 okt.Marken sv. MO15-1DRC MO15-17 - 0
    29 okt.Monnickendam JO14-2Marken sv. JO14-12 - 10
    29 okt.Marken sv. 2ZCFC 20 - 4
    29 okt.Ouderkerk sv. VR2Marken sv. VR10 - 4
    29 okt.BFC JO17-2Marken sv. JO17-19 - 0
    29 okt.Kolping Boys MO20-1Marken sv. MO20-10 - 2
    29 okt.Marken sv. 1Zandvoort s.v. 14 - 4
    29 okt.Marken sv. JO19-1IVV JO19-10 - 2
    4 nov.DVS Haarlem VR1Marken sv. VR13 - 7
    4 nov.Purmerend 5Marken sv. 10 - 3
    5 nov.Marken sv. MO15-1AFC MO15-20 - 1
    5 nov.Marken sv. MO20-1Blokkers de MO20-10 - 4
    5 nov.TOS-Actief JO12-1Marken sv. JO12-14 - 7
    5 nov.Marken sv. JO14-1EVC JO14-14 - 0
    5 nov.Marken sv. VR1Zeeburgia avv VR19 - 3
    5 nov.TOS-Actief 2Marken sv. 23 - 3
    5 nov.Marken sv. JO17-1Waterwijk asc JO17-31 - 6
    5 nov.Marken sv. 3OFC 31 - 3
    11 nov.Marken sv. 1Spil 't 411 - 4
    11 nov.Marken sv. VR1AZV (Amstelveen) VR15 - 2
    12 nov.WV-HEDW JO12-2Marken sv. JO12-15 - 4
    12 nov.OFC JO19-1Marken sv. JO19-11 - 3
    12 nov.Sporting Krommenie JO14-2Marken sv. JO14-11 - 7
    12 nov.Marken sv. 2WV-HEDW 54 - 5
    12 nov.Kadoelen sv. 4Marken sv. 34 - 3
    12 nov.Hercules Zaandam sc MO20-1Marken sv. MO20-10 - 0
    12 nov.Marken sv. 1FC Weesp 10 - 3
    12 nov.TOS-Actief VR1Marken sv. VR11 - 1
    16 nov.Overbos sv. VR2Marken sv. VR14 - 8
    16 nov.Volendam (rkav) 12Marken sv. 16 - 4
    19 nov.Marken sv. JO12-1Dijk De asv JO12-38 - 4
    19 nov.Marken sv. MO15-1AFC IJburg MO15-10 - 5
    19 nov.Marken sv. JO14-1Purmersteijn JO14-32 - 0
    19 nov.Marken sv. MO20-1Kadoelen sv. MO20-10 - 0
    19 nov.EVC 2Marken sv. 26 - 1
    19 nov.Marken sv. JO19-1VVC fc JO19-14 - 4
    19 nov.Koninklijke HFC 1Marken sv. 17 - 0
    23 nov.Marken sv. 1ZVVO Sandow 204 - 2
    25 nov.Marken sv. VR1TT/Goodnight VR12 - 4
    26 nov.Marken sv. JO12-1JOS Watergraafsmeer JO12-16 - 1
    26 nov.De Wherevogels JO14-1Marken sv. JO14-12 - 5
    26 nov.WV-HEDW MO15-2Marken sv. MO15-10 - 2
    26 nov.Marken sv. 2Zeeburgia avv 32 - 4
    26 nov.Overbos sv. JO19-1Marken sv. JO19-14 - 4
    26 nov.SDOB JO17-1Marken sv. JO17-16 - 1
    26 nov.Marken sv. 3OSV 41 - 4
    26 nov.DWS afc 1Marken sv. 12 - 1
    26 nov.Always Forward MO20-1Marken sv. MO20-11 - 0
    30 nov.Marken sv. JO17-1RKAVIC JO17-23 - 0
    30 nov.Overbos sv. VR1Marken sv. VR15 - 5
    2 dec.ZVVO Sandow 15Marken sv. 14 - 5
    3 dec.Marken sv. JO12-1Meer De sv. JO12-24 - 2
    3 dec.Marken sv. JO17-1EVC JO17-12 - 9
    3 dec.Marken sv. JO14-1Geinburgia sv. JO14-18 - 1
    3 dec.DEVO'58 VR2Marken sv. VR10 - 8
    3 dec.Marken sv. MO20-1Castricum FC MO20-12 - 0
    3 dec.GeuzenMiddenmeer 2Marken sv. 23 - 1
    3 dec.RKDES JO19-1Marken sv. JO19-16 - 2
    3 dec.Marken sv. 1OSV 11 - 2
    3 dec.Monnickendam 3Marken sv. 38 - 0
    3 dec.Zeeburgia avv MO15-1Marken sv. MO15-11 - 0
  • Programma alle teams SV Marken

    WedstrijddatumThuisteamUitteamScheidsrechter
    9 dec. 20:10Marken sv. VR1Overbos sv. VR1
    10 dec. 08:30HBOK JO9-1Marken JO9-1JM
    10 dec. 09:00Volendam (rkav) JO14-4Marken sv. JO14-1Afgeschermd
    10 dec. 09:00GeuzenMiddenmeer JO12-2Marken sv. JO12-1
    10 dec. 09:45Marken sv. MO15-1Swift MO15-1G. (Gerard) Kranstauber
    10 dec. 10:00Marken sv. JO8-1RKAVIC JO8-3
    10 dec. 10:15ZVC '22 JO10-2Marken sv. JO10-1
    10 dec. 12:00Marken sv. 2DVVA csv. 3
    10 dec. 12:00Marken sv. VR1Meer De sv. VR2
    10 dec. 12:45ADO '20 MO20-1Marken sv. MO20-1
    10 dec. 13:30SDO JO17-1JMMarken sv. JO17-1
    10 dec. 14:30Marken sv. 3ODIN 59 8
    10 dec. 14:30Marken sv. JO19-1SCW JO19-1
    10 dec. 14:30Zwaluwen 30 HCSV 1Marken sv. 1G.A. (Guus) Smith
    14 dec. 19:00Volendam (rkav) JO17-3Marken sv. JO17-1
    16 dec. 21:05Marken sv. VR1KDO sv VR4
    16 dec. 22:00Marken sv. 1Purmerend 4
    17 dec. 11:00Marken sv. VR1DVVA csv. VR5
    17 dec. 11:00Sloterdijk avv. MO15-1Marken sv. MO15-1
    11 jan. 20:10KDO sv VR4Marken sv. VR1
    18 jan. 20:10ZVVO Sandow 14Marken sv. 1
    19 jan. 21:05Wartburgia asv VR5Marken sv. VR1
    21 jan. 15:00Jong Holland 1Marken sv. 1
    27 jan. 21:05Marken sv. VR1Wartburgia asv VR4
    27 jan. 22:00Marken sv. 1ZOB 4
    28 jan. 14:30Marken sv. 1AMVJ 1
    28 jan. 14:30Marken sv. 3ZCFC 5
    3 feb. 19:30Volendam (rkav) 14Marken sv. 1
    4 feb. 14:30Marken sv. 3Only Friends 2JM
    4 feb. 14:30DVVA csv. 1Marken sv. 1
    10 feb. 21:05Marken sv. VR1Diemen sv. VR1
    10 feb. 22:00Marken sv. 1ZOB 3
    11 feb. 14:00IVV 3Marken sv. 3
    11 feb. 14:30Marken sv. 1ASV Arsenal 1
    13 feb. 21:00FC Weesp VR1Marken sv. VR1
    17 feb. 20:00EVC 2Marken sv. 1
    23 feb. 20:00Diemen sv. VR1Marken sv. VR1
    4 mrt. 14:30Marken sv. 3TOB Rksv 2
    4 mrt. 15:00AFC 1Marken sv. 1
    10 mrt. 19:00Marken sv. VR1KDO sv VR2
    10 mrt. 21:45Marken sv. 1Purmerend 5
    11 mrt. 13:00Purmerland 2Marken sv. 3
    11 mrt. 14:30Marken sv. 1EVC 1
    15 mrt. 20:10KDO sv VR1Marken sv. VR1
    17 mrt. 19:00Spil 't 4Marken sv. 1
    18 mrt. 14:30Marken sv. 3ZVC '22 3
    18 mrt. 14:30Zandvoort s.v. 1Marken sv. 1
    24 mrt. 19:00Marken sv. VR1DVS Haarlem VR1
    24 mrt. 20:50Marken sv. 1Volendam (rkav) 12
    25 mrt. 14:30OFC 3Marken sv. 3
    31 mrt. 21:05ZVVO Sandow 20Marken sv. 1
    1 apr. 14:30Marken sv. 3Kadoelen sv. 4
    1 apr. 14:30FC Weesp 1Marken sv. 1
    14 apr. 21:05Marken sv. VR1Overbos sv. VR2
    14 apr. 22:00Marken sv. 1ZVVO Sandow 15
    15 apr. 11:00ZCFC 5Marken sv. 3
    15 apr. 14:30Marken sv. 1Koninklijke HFC 1
    21 apr. 19:15TT/Goodnight VR1Marken sv. VR1
    21 apr. 21:05Purmerend 4Marken sv. 1
    22 apr. 12:30OSV 4Marken sv. 3
    22 apr. 14:30Marken sv. 1DWS afc 1
    24 apr. 19:15AZV (Amstelveen) VR1Marken sv. VR1
    29 apr. 14:30OSV 1Marken sv. 1
    12 mei 19:15Marken sv. VR1Wartburgia asv VR5
    13 mei 12:30ODIN 59 8Marken sv. 3
    13 mei 14:30Marken sv. 1Zwaluwen 30 HCSV 1
    19 mei 20:10Wartburgia asv VR4Marken sv. VR1
    20 mei 14:30Marken sv. 3Monnickendam 3
    20 mei 14:30AMVJ 1Marken sv. 1
    27 mei 14:30Marken sv. 1Jong Holland 1