• Alleen nog voor de premie.....

  Ik weet het het is al woensdag en nog geen verslag van het eerste. Maar ja tegenwoordig hebben andere dingen een hogere prioriteit dan het eerste. Bovendien zulk goed nieuws is het ook weer niet. Maar vooruit hier dan nog het verslag.
  Marken begon fel aan de wedstrijd en zou dat ook de hele wedstrijd blijven. Wat dat betreft kan dat de spelers ook niet kwaad genomen worden, want ze hebben geknokt. We missen alleen de kwaliteit en vooral iemand die de bal achter de keeper van de tegenstander kan schieten. Want Evans jongen, waarom schiet je na 13 minuten spelen die bal niet in doel? Arjan Heerland is sinds 1 juli lid van Zwaluwen en niet meer van Marken! Het was net zo'n mooie aanval en dan schiet je de bal zo in de handen van Heerland. Dit was verreweg de beste kans voor Marken. Aan de andere kant ontsnapten we toen een vrijetrap op de lat belandde. In de tweede helft had Marken een gevaarlijke vrijetrap, maar deze ging net naast. In een verder bar slechte wedstrijd leek het op 0-0 af te stevenen. Maar net nadat het bericht uit Katwijk kwam dat concurrent WV-HEDW met 1-2 had gewonnen schoot Fery Kaleveld SV Marken naar de 2e klasse. Een diep triest dieptepunt in de geschiedenis van SV Marken. Officieel is het dan "nog wel niet gedaan hè" maar dan zullen we vanaf nu wel zeven overwinningen aan elkaar moeten rijgen. En dan natuurlijk ook nog de medewerking van "WV". Maar je kunt rustig stellen dat de spelers alleen nog voor de wedstrijdpremie op het veld hoeven te verschijnen....
  Opstelling Zwaluwen '30: Arjan Heerland, Rick Fijma, Jos Vlaar, Rob Worrell, John Paul van der Gracht, Every Janzen (24. Berend van der Weijden), Marshelion Liberia, Jeroen de Groot, Ferdy Kaleveld, Sergio Parris en Calvin Blankendal
  Opstelling SV Marken: Jan Evenboer, Pieter de Groot, Erik Teerhuis, Eric Tetteh, Bart Honingh, Tijs Klaver, Matthijs Kaars, Michiel Appel, Evans Koomson, Felix Amekudzi en Benjamin Akrong (37. Eric Stoker)
  Scheidsrechter: W. O'Neil (Amsterdam)
  Toeschouwers: 100
  Scoreverloop:
  88. 1-0 Ferdy Kaleveld
  Gele kaart: Berend van der Weijden (Zwaluwen '30)
  Bijzonderheden: Na 32 jaar is SV Marken weer op het laagste niveau wat ze ooit hebben gevoetbald, triest maar waar in het jubileumjaar.....