• Bekendmaking eindbedrag SV Marken Sponsorloop seizoen 2021/2022

  Op 10 juni jongstleden vond de SV Marken Sponsorloop seizoen 2021/2022 plaats. Meer dan veertig jeugdleden renden mee en het was dan ook een waar spektakel! Er werden veel rondjes afgelegd en de meeste kinderen/jongeren wisten haast van geen ophouden. Het was dan ook een mooie middag, waarbij de toegestroomde ouders en andere familieleden een belangrijke rol speelden.

  Niet alleen op de dag van de Sponsorloop zelf speelden de familieleden een belangrijke rol, maar ook in het bereiken van de eindopbrengst waren zij cruciaal. Er zijn mooie bedragen bij elkaar gerend en we willen vanuit het bestuur iedereen die een bijdrage heeft geleverd dan ook hartelijk bedanken!

  Het uiteindelijke eindbedrag van de Sponsorloop is:

   

  EUR 3837.50

  [Ten behoeve van het jeugdvoetbal van SV Marken]

   

  Nogmaals dank en hopelijk tot volgend seizoen!

  Jeugdcommissie SV Marken