• SV Marken 3

  • FunctieNaam
    LeiderJesper Visser
  • Poule programma

    DatumAanvangstijdThuisteamUitteam
    17 nov 201814:30Medemblik FC 3De Wherevogels 2
    17 nov 201815:00Hercules Zaandam sc 2Dindua 3
    24 nov 201811:00TOB Rksv 3Jong Holland 4
    24 nov 201814:00De Wherevogels 2PSZ 3
    24 nov 201814:15Marken sv. 3Purmersteijn 2
    24 nov 201814:30Medemblik FC 3Hercules Zaandam sc 2
    24 nov 201814:30Reiger Boys 3Zwaluwen 30 HCSV 4
    24 nov 201816:00ZOB 5Dindua 3
    01 dec 201811:45Zwaluwen 30 HCSV 4Purmersteijn 2
    01 dec 201812:00PSZ 3Reiger Boys 3
    01 dec 201812:00Dindua 3Marken sv. 3
    01 dec 201812:15Jong Holland 4Medemblik FC 3
    01 dec 201814:15ZOB 5De Wherevogels 2
    01 dec 201815:00Hercules Zaandam sc 2TOB Rksv 3
    08 dec 201811:00TOB Rksv 3ZOB 5
    08 dec 201814:00De Wherevogels 2Jong Holland 4
    08 dec 201814:30Purmersteijn 2Dindua 3
    08 dec 201814:30Medemblik FC 3Zwaluwen 30 HCSV 4
    08 dec 201814:30Reiger Boys 3Hercules Zaandam sc 2
    08 dec 201814:30Marken sv. 3PSZ 3
  • Poulestanden Marken sv. 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTPT
    1De Wherevogels 27601281718
    2Medemblik FC 37511301616
    3Reiger Boys 38512261816
    4ZOB 58512282216
    5PSZ 37502271515
    6Zwaluwen 30 HCSV 47322342111
    7Dindua 37313222510
    8Jong Holland 4820615266
    9Marken sv. 3712412205
    10Hercules Zaandam sc 271249195
    11TOB Rksv 3611412234
    12Purmersteijn 2701613341
  • Pouleuitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslag
    03-11-2018Zwaluwen 30 HCSV 4Hercules Zaandam sc 29 - 2
    03-11-2018De Wherevogels 2TOB Rksv 32 - 1
    03-11-2018Purmersteijn 2PSZ 32 - 9
    03-11-2018Medemblik FC 3Dindua 36 - 3
    03-11-2018Marken sv. 3Jong Holland 40 - 2
    03-11-2018Reiger Boys 3ZOB 55 - 4
    10-11-2018ZOB 5Hercules Zaandam sc 21 - 0
    10-11-2018Dindua 3Jong Holland 47 - 3
    10-11-2018De Wherevogels 2Zwaluwen 30 HCSV 46 - 4
    10-11-2018Reiger Boys 3Purmersteijn 28 - 2
    10-11-2018Marken sv. 3Medemblik FC 31 - 3
    17-11-2018Jong Holland 4Reiger Boys 32 - 3
    17-11-2018PSZ 3ZOB 57 - 3
  • Wedstrijdverslagen

    30-04-2016 Aanvang 14:30Spelers: M van Altena, R van Altena, D Boes (niet die van het paars-gestreepte boxershort), M Boes, Della Guardia (aanvoerder), Groot, Moenis, Roos, Stoker, Teerhuis, Visser, T van Altena (gastspeler).Voor de laatste wedstrijd van het seizoen moesten we ook meteen het verst [...]

    Lees meer

    23-04-2016 Aanvang 14:30Spelers: Uithuisje, D Boes (speler-coach), M Boes, Della Guardia, Groot, Moenis, Roos, Visser, N Roos (gastspeler), D Springer (gastspeler), M Springer (Gastspeler), P Zeeman (gastspeler).Ondanks de versterking vanuit de B-selectie werd Marken 3 vandaag op sportief gebied [...]

    Lees meer

    16-04-2016 Aanvang 15:00Spelers: R van Altena (aanvoerder), D Boes (coach), M Boes, Della Guardia, Groot, Moenis, Nieuwenhuizen, Roos, Stoker, Visser, Zwiers, T van Altena (gastspeler), L Appel (gastspeler), M Uithuisje (gastspeler), R Boes (gastspeler).Door een aantal afmeldingen van vaste krachten[...]

    Lees meer

    09-04-2016 Aanvang 14:30Spelers: Uithuisje, PA van Altena (aanvoerder), R van Altena, D Boes (speler-coach), M Boes, Groot, Della Guardia, Moenis, Roos, Stoker, Teerhuis, Visser, Zwiers.Vandaag was Groot verrassend genoeg de meest productieve speler van het veld, met 1 doelpunt en 1 assist op zijn [...]

    Lees meer

    02-04-2016 Aanvang 14:45Spelers: J van Altena, PA van Altena (aanvoerder), R van Altena, M van Altena, M Boes, Groot, Della Guardia, Moenis, Nieuwenhuizen, Roos, Stoker, Visser, Zwiers, T van Altena (gastspeler).Zonder coach D Boes, die onverwachts eventjes de Ronde van Vlaanderen moest gaan fietsen[...]

    Lees meer

    1 van pagina 4