• Maandag 29 mei: 43e Pinkstertoernooi

  Maandag 29 mei 2023 organiseren we weer het Pinkstertoernooi op de velden van SV Marken. De teams die vorige edities meededen, hebben inmiddels een officiƫle uitnodiging ontvangen voor de 43e editie.

  Na het succes van vorig jaar, gaan we ook dit jaar 7 tegen 7 spelen in gemixte teams en hebben we wederom de ingevoerde schaduwcompetitie strafschoppen. Ieder team moet dus weer minimaal 3 vrouwen in de selectie hebben en tijdens de wedstrijd minimaal 1 vrouw in het veld.

  We hopen dat dit jaar weer veel teams meedoen. Je kunt je opgeven door een mail te sturen naar onderstaand e-mailadres:
  pinkstermarken@gmail.com

  Aanmelden kan t/m vrijdag 12 mei. De loting zal plaatsvinden op zaterdag 13 mei.

  Bekijk ook eens onze Facebook pagina en blijf op de hoogte van het laatste nieuws: www.facebook.com/pinkstertoernooimarken

  Het thema voor dit jaar is 'Glitter & Glamour'. Het team dat het beste invulling geeft aan dit thema wint een leuke prijs!

  Houd de Facebookpagina in de gaten voor de laatste info!

  We hopen jullie allemaal weer te mogen verwelkomen op 2e Pinksterdag.