• Uitnodiging 42e Pinkstertoernooi maandag 6 juni

  Na twee jaar afwezigheid organiseren we maandag 6 juni 2022 weer het Pinkstertoernooi op de velden van SV Marken. De teams die vorige jaren meededen, hebben een officiƫle uitnodiging voor de 42e editie ontvangen.

  Dit jaar gaan we 7 tegen 7 spelen en hebben we weer de ingevoerde schaduwcompetitie strafschoppen. Omdat we merken dat het voor sommige teams ieder jaar lastig is om genoeg spelers op de been te krijgen, gaan we dit jaar spelen met gemixte teams. Dat betekent dat ieder team tijdens de wedstrijd minimaal 1 vrouw in het veld moet staan. 

  We hopen dat jullie dit jaar weer meedoen. Je kunt je opgeven door deze mail te beantwoorden of een mail te sturen naar onderstaand e-mailadres:

  pinkstermarken@gmail.com

  Aanmelden kan t/m vrijdag 20 mei. De loting zal plaatsvinden op zaterdag 21 mei.

  Bekijk ook eens onze Facebook pagina en blijf op de hoogte van het laatste nieuws: www.facebook.com/pinkstertoernooimarken

  Het thema voor dit jaar is 'Noppen & Naaldhakken'

  image.png

  Houd de Facebookpagina in de gaten voor de laatste info!

  We hopen jullie allemaal weer te mogen verwelkomen op 2e Pinksterdag.
   
  Groet,
  Brenda, Catelijne, Denise, Esther en Marijke