• Veezt activiteiten voor de jeugd een succes

    De feestweek is in volle gang. Maandag en dinsdag stond in het teken van de jeugd. Alle jeugdteams (exclusief JO19) waren uitgenodigd om mee te doen aan de spelletjes avond. Samen met Veezt (Dennis van Gerven) hebben we voor alle teams een spel avond in elkaar gezet waarbij plezier voorop stond. 

    Op de maandag waren JO11, MO13, JO15 en JO16 aanwezig. Dinsdag was het de beurt aan MO7, JO7 JO13, MO15 en MO19. Samen met ouders en begeleiders werden de spelletjes op een mistig trainingsveld gespeeld. Die mist was een mooie aanvulling voor de spanning bij het lasergamen.

    Afhankelijk van de leeftijd waren er spelletjes als, Jeu de Voetbal, Lasergamen, Voetpong en Bumper voetbal. Na afloop kregen de kinderen wat drinken en een mini voetbal om hun voetbal kunsten thuis verder mee te oefenen. Aan de kinderen te zien was het een groot succes.