• Aanmeldingen en thema Pinkstertoernooi

  De eerste aanmeldingen voor het 38e Pinkstertoernooi zijn inmiddels binnen. Deze 38e editie spelen we niet 11 tegen 11 maar 9 tegen 9.

  De volgende teams hebben zich aangemeld:

  1. SV Marken
  2. De Tennis
  3. Los Rayos Amarillos
  4. Marco's
  5. Old Stars
  6. FC Wanhoop
  7. De Eendenboeren
  8. De Badhoeve
  9. De Brandweer
  10. Heineken Boys

  Heren, leuk dat jullie dit jaar weer meedoen!

  Wil jij ook meedoen aan het Pinkstertoernooi? Je kunt je nog steeds opgeven. Zaterdag 30 april vindt de loting plaats. Geef je uiterlijk 29 april op via pinkstermarken@gmail.com. We spelen dit jaar 9 tegen 9, dus zoek nog 8 vrienden, buren of familieleden en je hebt een team! Een wissel of twee is natuurlijk ook handig. We zien je aanmelding graag tegemoet!

  Thema bekend!

  Net als voorgaande jaren hebben we ook dit jaar weer een thema. SV Marken bestaat dit jaar 70 jaar, daarom is dit jaar het thema "Feestje". Het team dat de leukste invulling geeft aan het thema wint, zoals ieder jaar, een leuke prijs. Het is geen ingewikkeld thema, wij verwachten dan ook dat ieder team er wel een beetje invulling aan kan geven. Ook de organisatie zal iets met het thema gaan doen.

  Dit jaar vindt er na afloop ook weer een verloting plaats, meer informatie daarover volgt binnenkort.

  En vergeet niet de Facebookpagina in de gaten te houden!