• Neem je pinpas mee naar DVVA

  Zaterdag naar DVVA? Let dan op dat je je pinpas meeneemt, want je kan daar sinds 1 januari alleen nog maar met PIN betalen!

  Zie ook dit bericht van DVVA:

  De laatste jaren hebben we op de trainingsavonden gewerkt met alleen PIN betalingen en dit is goed bevallen. Wij hebben in goed overleg met het bestuur van DVVA besloten om vanaf 1 januari 2016 geheel over te gaan op PIN betalingen in de kantine, dus ook op zaterdagen.

  PIN only heeft vele voordelen voor de club, waaronder veiligheid van de aanwezigen, verkleining van de foutmarge bij betalingen en snellere doorstroming om iedereen te bedienen (dit laatste gelet op de mogelijkheid om contactloos betalen). Wij zijn ons bewust dat deze aanpassing ook tot vragen leidt, bijvoorbeeld ??ouderwets potten is niet meer mogelijk, hebben jullie daaraan gedacht???. Zoals elke verandering even wennen zal zijn, zal door het gebruik van smartphones en contactloos betalen het digitale potten de toekomst zijn!

  Bij vragen horen wij graag van jullie!

  Met vriendelijke groet,

  Het Kantinebestuur der DVVA