• Aardige remise tegen HBOK

  Met HBOK had SV Marken een prima oefenpartner aangezien er gebouwd wordt aan een nieuwe selectie en de nodige spelers gemist werden.
  Nadat de eerste helft doelpuntloos werd afgesloten kwam HBOK een kwartiertje in de tweede helft op voorsprong. Maar binnen vijf minuten zorgde Remco Roos voor een gelijke stand. Met nog een kwartier op de klok zorgde René Commandeur via een wonderschone knal in de driehoek voor de 2-1. Uiteindelijk kwam HBOK niet veel later verdiend op 2-2, wat ook de eindstand zou worden. Al met al een niet onaardige wedstrijd van een SV Marken, waar overigens constant zeven (!) Markers in het veld stonden.

  SV Marken - HBOK (0-0) 2-2
  58. 0-1 HBOK
  62. 1-1 Remco Roos
  75. 2-1 René Commandeur
  81. 2-2 HBOK
  Scheidsrechter: Henk B. (Vinkeveen)
  Toeschouwers: 50
  Opstelling SV Marken: Jan Evenboer, Dennis Visser, Michael Visser, Matthijs Kaars, Bart Honingh, René Commandeur, Evans Koomson, Roy Springer, Michiel Appel, Remco Roos (79. Raymond Roos) en Sander Kammerer (60. Jurriaan Sluys)