• Historische nederlaag zwak Marken

  We schrijven zaterdag 5 mei 2012, SV Marken vecht tegen degradatie uit de 1e klasse en loopt tegen een smadelijke 8-0 nederlaag aan in Amsterdam tegen aanstaand kampioen Ajax. De grootste officiële nederlaag uit de historie. Daar kunnen we er sinds woensdag één bij zetten: 9-1 verlies tegen AFC '34.

  Uit het verslag op de site van AFC '34 kunnen we opmaken dat het nooit een wedstrijd is geweest. Marken miste weliswaar een aantal spelers, maar dat was ook bij de Alkmaarders het geval.
  Als je er nog een positieve noot aan mee wilt geven kun je zeggen: we scoorden tegen en ze haalden niet de dubbele cijfers...

  Duidelijk is dat Marken er voor moet zorgen niet in een verkeerde spiraal terecht te komen. Zaterdag zal er een (positief) resultaat neergezet moeten worden om een rol van betekenis te blijven spelen in de competitie.

  Opstelling AFC '34: Joey Wiese, Lars Boekel, Emre Aykan (70. Jeroen Pater), Sem Kroon, Boi Postma, Arsenio Dihalu (46. Herbert Inecia), Stan Snijders, Mohamed Ouamar, Raymond de Waard, Denzel Meijer en Malcolm Meijer (56. Ali Deveci)
  Opstelling SV Marken: Robert Schouten, Sebastiaan Peereboom, Stephan Plat, Ramon Visser (Guido Boes), Erik Teerhuis, René Commandeur (Steffen Visser), Michiel Appel, Dominic Zeeman, Tijs Klaver, Thomas Kaars en Ramon Veerman (Peter Bakker)
  Scheidsrechter: B. (Badr) Benlamkaddem (Amsterdam)
  Toeschouwers: 20
  Score verloop:
  5. Denzel Meijer 1-0
  10. Lars Boekel 2-0
  14. Malcolm Meijer 3-0
  36. Denzel Meijer 4-0
  39. Raymond de Waard 5-0
  53. Malcolm Meijer 6-0
  58. Ramon Visser 6-1
  71. Ali Deveci 7-1
  78. Denzel Meijer 8-1
  88. Sem Kroon 9-1
  Gele kaarten: Ramon Visser en Sebastiaan Peereboom (beiden SV Marken)