• Kick-off voor de jeugd

  Aanstaande zaterdag 15 augustus start het voetbalseizoen voor onze jeugdspelers. Van 09:00 uur tot 13:00 uur vindt de Kick-off plaats en gaan we het nieuwe voetbalseizoen inluiden. De jeugdleden worden om 09:00 uur verwacht op het sportcomplex.

  Tijdens de Kick-off gaan de teams op het A- en B-veld en het meertje verschillende oefeningen met hun team uitvoeren. Bijvoorbeeld dribbelen/drijven, passen, afwerkvorm, partijvormen 4x4, 3x1, 4x2. Het programma is zo opgezet, dat de trainers zelf invulling kunnen geven aan de oefeningen en spelvormen en van elkaar kunnen leren. We hopen dat de weergoden ons ook goedgezind zijn en we er een leuke ochtend van kunnen maken. Het programma ziet er als volgt uit:

  9.00 uur: ontvangst speler/speelsters in de kantine
  9.10 uur: aftrap Kick-off door jeugdcommissie
  9.30 uur: start trainingen – ronde 1
  11.00 uur : drink pauze
  11.30 : start trainingen – ronde 2
  13.00 : einde Kick-off