• EVC te sterk voor nieuw Marken

  Met scouts van Volendam en Zuidvogels (?) op de tribune heeft SV Marken de eerste oefenwedstrijd van dit seizoen met 0-2 verloren van EVC.
  Het was over de gehele wedstrijd gezien een terechte uitslag, die zelfs iets groter uit had kunnen vallen. Wat het spel van Marken betreft was de tweede helft beter dan de eerste. Zaterdag volgt de volgende wedstrijd. En deze is niet tegen KGB, maar tegen HBOK. De aanvangstijd is wel 15.30 uur gebleven.

  SV Marken - EVC (0-1) 0-2
  33. 0-1 EVC
  85. 0-2 EVC
  Scheidsrechter: D.H. Oldenburg (Zaandam)
  Toeschouwers: 50
  Opstelling SV Marken: Jan Evenboer (83. Robert Schouten), Dennis Visser (62. Remco Appel), Erik Teerhuis, Michael Visser, Bart Honingh, Eric Stoker (46. Tijs Klaver), Matthijs Kaars, Roy Springer (62. René Commandeur), Sander Kammerer (46. Michiel Appel), Evans Koomson en Remco Roos